top of page

Stavební pozemek v s chatou a vlastním lesem

Stavební pozemek s chatou ve Vráži u Berouna

...rekreace či bydlení v přírodě a s krásným výhledem

Toužíte po chvilkách klidu v přírodě, či dokonce o výstavbě vlastního domu mimo ruch velkoměsta? Rádi bychom vám nabídli řešení v podobě krásného svažitého pozemku s parádním výhledem. 

Pozemek Vráž - posezení
Pozemek Vráž - dětský domek

Pokud hledáte pozemek určený k bydlení, jistě vás potěší, že dle územního plánu je tento pozemek určen ke výstavbě rodinného domu venkovského typu, a tak jej můžete využít i k vybudování vašeho vysněného domova.

Pozemek Vráž - zahrada
Pozemek Vráž - výhled do kraje

Pozemek, o celkové rozloze 3 150 m2, se nachází na okraji obce Vráž u Berouna, ze které jste v Praze za pouhých 15-20 minut. Na pozemku stojí chata, která v současné době není zanesena v katastru nemovitostí, nicméně je funkční a lze ji ihned využívat k rekreaci. Volné chvíle můžete trávit například u ohýnku či koupáním v zahradním bazénu. Děti si pak mohou hrát na houpačkách či v domku s klouzačkou. Díky množství vzrostlých stromů, si budete opravdu připadat, že jste se ocitli ve vašem malém soukromém lese. 

Pozemek Vráž - pohled na chatu
Pozemek Vráž - květiny

Lokalita, ve které se pozemek nachází vám nabídne nejen krásnou přírodu s množstvím turistických tras a přírodních zajímavostí, ale i kompletní občanskou vybavenost v blízkém Berouně. Na výlety se můžete vydat například do Svatého Janu pod Skalou, historického skanzenu Solvayovy lomy či napříč Českým krasem až na hrad Karlštejn. 

Líbí se vám naše nabídka? Zavolejte si o prohlídku a můžete vyrazit na jarní výlet do této zajímavé lokality!

Informace o nemovitosti

Typ nemovitosti:

Pozemek

Užitná plocha:

3 150 m2

Inženýrské sítě:

Elektřina

Hlavní využití:

 Bydlení venkovského typu

Cena:

6 500 000 Kč

Maximální zastavitelnost:

30 %

Galerie

 ...a kde se pozemek nachází?

bottom of page