top of page

Stavební pozemek v malebné obci Veliká Ves

Stavební pozemek v obci Veliká Ves - vizualizace domu

...hledáte místo pro vybudování vašeho nového domova?

V exkluzivním zastoupení majitele bychom vám rádi nabídli zajímavý stavební pozemek v malebné obci Veliká Ves! Tento pozemek o rozloze 1008 m2 je ideální pro ty, kteří hledají klidné a přitom dobře dostupné místo pro svůj nový domov!

Stavební pozemek v obci Veliká Ves
Stavební pozemek v obci Veliká Ves

V obci se nachází malý obchůdek, hospoda, tenisový kurt, dětská hřiště, rybník či kostel sv. Vavřince. Pro rodiny s dětmi je výhodou mateřská školka, pouhých 150 m od pozemku. Veliká Ves je ideálním místem pro ty, kteří hledají aktivní životní styl v klidném prostředí a zároveň chtějí mít veškerou potřebnou vybavenost na dosah ruky.

Stavební pozemek v obci Veliká Ves
Stavební pozemek v obci Veliká Ves

Díky své velikosti (1008 m2) a povolené zastavitelnosti 30 % nabízí parcela opravdu dostatek prostoru. Při plánování projektu vašeho domu se tak nebudete muset omezovat a můžete si naplánovat bydlení přesně podle svých představ.

Samozřejmostí je kompletní zasíťování. Na pozemek je přivedena voda, elektřina i kanalizace a vše je připraveno pro připojení k vaší budoucí stavbě. 

Veliká Ves je malebná obec s přátelskou atmosférou a výborným spojením do okolních měst. Do Prahy je to autem pouhých 20 minut a kompletní občanskou vybavenost poskytují rovněž Neratovice či Odolená Voda. 

Stavební pozemek v obci Veliká Ves
Stavební pozemek v obci Veliká Ves

Zavolejte si i prohlídku a již brzy se můžete pustit do budování nového domova pro vaši rodinu!

Informace o nemovitosti

Typ nemovitosti:

Pozemek

Užitná plocha:

1008 m2

Inženýrské sítě:

Elektřina, voda, kanalizace

Hlavní využití:

Bydlení

Cena:

5 990 000 Kč

Maximální zastavitelnost:

40 %

Galerie

 ...a kde se pozemek nachází?

bottom of page