top of page

Moderní mezonetový byt 3+1 na pražském Žižkově

009.jpg

...stylový design a kvalitní materiály

Hledáte nadstandardní bydlení nedaleko centra Prahy? Přijďte se podívat na luxusní mezonetový byt na pražském Žižkově! Byt 3+1 o ploše 104 m² se nachází v posledních dvou podlažích zrekonstruovaného domu s výtahem v Krásově ulici, nedaleko náměstí Winstona Churchilla.

023.jpg
008.jpg

Po vstupu do bytu se ocitnete v chodbě, která plynule přechází v moderní kuchyň s jídelním koutem.

Z chodby je rovněž přístupná praktická komora

a samostatná toaleta.

 

Milovníci vaření jistě ocení kvalitně zpracovanou kuchyň s nadstandardně velkým sporákem a troubou. V kuchyni i v obýváku dotváří příjemnou atmosféru bytu stěna z přiznaných cihel. Z kuchyně pokračujete do prostorného a světlého obývacího pokoje, jehož výrazným prvkem jsou stylové schody do dalšího patra.

007.jpg
010.jpg

Po schodech vystoupáte do chodby vybavené vestavěnými skříněmi, sloužícími jednak jako úložný prostor a jednak jako technické zázemí bytu. Ukrýt se v nich dokáže plynový kotel zajišťující vytápění bytu a ohřev teplé vody i pračka a sušička.

V horní části bytu se dále nachází koupelna s toaletou, dvě ložnice (ložnice a dětský pokoj). Chloubou hlavní ložnice, orientované do vnitrobloku, je okno pokrývající téměř celou stěnu a z něhož je krásný výhled například na vrch Vítkov. Pro vaše pohodlí jsou oba pokoje vybaveny klimatizačními jednotkami. V chodbě a v koupelně zajišťují dostatek světla navíc i střešní okna na elektrické ovládání.

004.jpg
014.jpg

Láká vás bydlení v tomto jedinečném a skvěle provedeném bytě? Neváhejte a zavolejte si o prohlídku!

Informace o nemovitosti

Typ nemovitosti:

Mezonetový byt

Dispozice:

3+1

Užitná plocha:

104 m2

Stav nemovitosti:

Velmi dobrý

Lokalita:

Praha 3 - Žižkov

Výhody, informace:

Kvalitní zpracování, moderní design, klimatizace, krásný výhled

Cena:

15 500 000 Kč

Galerie

 ...a kde se tento zajímavý byt nachází nachází?

bottom of page