top of page

Dvougenerační rodinný dům v Dolních Měcholupech

Rodinný dům Dolní Měcholupy

...rodinné bydlení nebo zajímavá investiční příležitost?

Prostorné rodinné bydlení, nebo velice zajímavá investiční příležitost.

Celá nabídka se skládá z dvougeneračního rodinného domu, zahrnujícího dva oddělené byty, další stavby o dispozici 1+1 a zahrady jež je samostatnou stavební parcelou.

Rodinný dům - Dolní Měcholupy
Rodinný dům - Dolní Měcholupy
Rodinný dům - Dolní Měcholupy

Rodinný dům:

Hlavním vchodem se dostanete do vstupní haly a dále do předsíně, ze které vede jednak vstup do bytu 2+1 v prvním nadzemním podlaží, a jednak schodiště do druhého nadzemního podlaží. Zde se nachází další byt, rovněž o dispozici 2+1, navíc s terasou a další místností poskytující dodatečné úložné prostory.

Dvě třetiny domu jsou podsklepeny. Ve sklepě se nachází technické zázemí domu s plynovým kotlem, zajišťujícím vytápění celého objektu, elektrickým bojlerem a záložním kotlem na tuhá paliva.

 

Budoucího majitele jistě potěší, že v domě je nově nainstalováno tepelné čerpadlo LG 12 kW, která zajistí komfortní a efektivní vytápění nemovitosti!

Samostatnou stavbu, o dispozici 1+1 a s vlastním sociálním zázemím, je možné využít k bydlení či jako zázemí pro vaše podnikání. 

Na druhé parcele, o ploše 272 m2, se nachází garáž s vlastním vjezdem z ulice Ke Slatinám. Pozemek je možné ponechat jako zahradu či jej oddělit za účelem další výstavby či prodeje. 

V současné chvíli je rodinný dům i druhý objekt pronajatý s velmi zajímavým výnosem. 

Rodinný dům - Dolní Měcholupy
Rodinný dům - Dolní Měcholupy
Rodinný dům - Dolní Měcholupy

Nový majitel může celý objekt využívat tak jak je, tzn. jako výhodnou investici se zachováním současných nájemních vztahů, nebo si může dům přizpůsobit pouze pro své rodinné bydlení. Další zajímavou možností je pojmout akvizici nemovitosti jako investici za účelem vybudování developerského projektu a na celém pozemku vystavět menší bytový dům. 

Informace o nemovitosti

Typ nemovitosti:

Rodinný dům

Dispozice:

2+1, 2+1, 1+1

Užitná plocha:

212 m2

Plocha pozemku:

485 m2

Stav nemovitosti:

Dobrý

Lokalita:

Klidná část obce

Výhody, informace:

Dvougenerační bydlení, samostatná parcela navíc, další stavba na pozemku, tepelné čerpadlo

Cena:

15 620 000 Kč

Galerie

bottom of page